pondělí 5. srpna 2013

BANANA BAR

"Když se kdekoli na světě, řekne slovo banán, každý ví, co to je. Samozřejmě je to jižní ovoce, které všichni uznávají a milují. Když se řekne slovo BANANA BAR - Podgora, Croatia, každý ví, co to je. Samozřejmě je to nejlepší bar, který každý miluje a ve kterém se všichni cítí dobře."

S mými nejbližšími jsme v Podgoře objevili místo, kde se dá skvěle a nezapomenutelně posedět. BANANA BAR. Je to přesně ten typ podniků, kterých je v Česku a Slovensku strašně málo. Je tu něco přes 110 koktejlů, z kterých můžete vybírat, připravené pouze z originálních surovin a čerstvého ovoce. Bar se nachází na pláži, každý večer tam hraje živá hudba (funky, rock, každý si najde svoje), na terase je vodní chlazení, a koktejly nejen že chutnají skvěle, ale taky tak vypadají. O tom, že obsluha je dokonalá, snad už ani psát nemusím. Vylilo se mi Mojito, a barman se na nás jen usmál, řekl "SHIT HAPPENS", uklidil to, a donesl mi další.

No, dost kecání. Prostě je to ten typ podniku, který všichni milovníci dobrého vkusu ocení. Fotek bohužel moc nemám, foťák vždycky zůstal na apartmánu. Ale jestli chcete zažít tu úžasnou atmosféru, která tam panuje, stejně se tam musíte zajet podívat sami. :)
                                      

K poslední fotce... když jste si jakéhokoli koktejlu dali litr, dostali jste to do takového úžasného kelímku, který jste si mohli nechat :) máme jich pěknou sbírku :D

6 komentářů: